fbpx

Wymiany i Zwroty

WYMIANY

 

Wymiana Towaru zakupionego w sklepie internetowym SILKARS możliwa jest na kolor i/lub rozmiar, w obrębie zamówionego modelu.
W przypadku chęci realizacji wymiany prosimy o złożenie zamówienia na interesujący Państwa rozmiar/kolor przez stronę  https://www.silkars.com , jako typ płatności proszę wybrać przelew.
Kwota należności powstała w toku rozliczenia odesłanych przez Państwa rzeczy pokryje należność za nowe zamówienia, dlatego nie należy dokonywać nowej wpłaty. Podczas składania zamówienia na wymianę, w uwagach do zamówienia, prosimy o wpisanie informacji: „wymiana”.

Przesyłkę prosimy odesłać  na adres : SilkArs sp. z o.o. ul. Rynek 7, 39-100 Ropczyce, z dopiskiem E-SKLEP.

Koszt odesłania towaru pokrywa Klient, koszt wysyłki nowego zamówienia na wymianę pokrywa firma SILKARS.

Będziemy wdzięczni za dołączenie do przesyłki wypełnionego formularza odstąpienia od umowy oraz zaznaczenie w nim, iż są Państwo zainteresowani wymianą.

Realizacja wymiany nastąpi w terminie do 14 dni od chwili dostarczenia do firmy SILKARS przesyłki zawierającej zwracany towar.

 

 

ZWROT/REKLAMACJA:

Reklamacje

Reklamacje należy składać na adres: SILKARS sp. z o.o., ul. Rynek 7, 39-100 Ropczyce

Składając reklamację należy dostarczyć do Solar reklamowany produkt wraz z dowodem zakupu i wypełnionym zgłoszeniem reklamacyjnym, dostępnym pod  adresem https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/formularze/

Nie przyjmujemy przesyłek z opłatą za nadanie przerzuconą na adresata.

Zwroty ustawowe

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj. SilkArs sp. z o.o. o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład poprzez przesłanie na adres biuro@silkars.com  maila z imieniem, nazwiskiem i numerem zamówienia oraz informacją jakie produkty życzą sobie Państwo zwrócić).

Ważne, aby wskazać rachunek, na który ma nastąpić zwrot należności. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwroty lub reklamowane produkty wysyłać należy na adres:
SilkArs sp. z o.o.
ul.Rynek 7
39-100 Ropczyce

z dopiskiem : ZWROT lub REKLAMACJA
tel. 605-858-282

 Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. musi posiadać oryginalne etykiety oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.

Newsletter 

Share This