fbpx

Nasza historia

Jako aktywna i przedsiębiorcza kobieta przez lata uczestniczyłam w wielu spotkaniach o różnym charakterze bardziej lub mniej formalnym. Czasem również jak zwykła kobieta wychodziłam  na randki z moim cudownym mężem lub też na zwykłe pogaduchy z przyjaciółeczką.

Przy każdej okazji chciałam jak każda z nas wyglądać i czuć się wyjątkowo. Ilekroć stawałam przed swoją ogromną szafą zawsze brakowało mi jednej części garderoby : porządnej bluzki. Takiej w „moim” kolorze i odpowiednim kroju na konkretną okazję. Poszukiwania upragnionego łaszka najczęściej kończyły się ogromnym fiaskiem, bo albo kolor nie ten, albo fason nie do mojej sylwetki a kiedy już wydawał mi się, że już, już znalazłam upragniony ciuszek okazywało się, że wyprodukowany jest z poliestru, w którym same przyznajcie, zwykle trudno czuć się luksusowo.

Znalazłam rozwiązanie na zaspokojenie swoich potrzeb!

Porzuciłam prawniczy fach, połączyłam swoje umiejętności rękodzielnicze z ogromną pasją tworzenia i tak powstał SILKARS.

Mam nadzieję, że spełni również Twoje marzenia o doskonałej bluzce…

Dorota strzyż

“Kupuj mniej, wybieraj mądrzej.”

 

    
-Vivienne Westwood

SILKARS to nowa marka  wchodząca na rynek damskiej odzieży, oferująca garderobę z jedwabiu i dzianin z luksusowych przędz.

Naszym sztandarowym produktem jest bluzka – w różnych fasonach, kolorach i rozmiarach. Projektujemy tak, aby sprostać oczekiwaniom i gustom Pań, które chcą nie tylko dobrze wyglądać ale czuć się kobieco i komfortowo.  Łączymy ponadczasową klasykę z odrobiną nowoczesności, podążając za trendami wytyczanymi przez czołowych projektantów mody i sprawiając, że każda z Pań znajdzie u nas coś dla siebie.

Technologia wyrobu naszych bluzek opiera się w głównej mierze na produkcji rękodzielniczej. Tkanina przed przystąpieniem do obróbki każdorazowo jest poddawana procesom obkurczania co powoduje, że nasze wyroby nie wymagają czyszczenia chemicznego i można poddawać je samodzielnym procesom pielęgnacyjnym w domowych warunkach zgodnie z załączoną instrukcją, co nie spowoduje to zmiany rozmiaru bluzki.

Dodatkowym atutem naszych produktów jest to, że bluzki szyjemy w krótkich seriach.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Newsletter 

Share This